Kurumsal Kimligimiz

2012 Yılnda kurulan Starkim Endustriyel, başarılı geçmişiyle Benelux ülkelerinde tekstil yikama sektörüne yonelik parca ve kimyasal tedariginde önde gelen firmalar arasında yer alan ATLAS HANDELSONDERNEMING Bvba'in kardes kurulusudur.


Hakkımızda

Starkim Endustriyel Türkiye’deki otel,hastane, askeriye ve özel kuruşlarda çamaşırhane sektöründe farklı markalar altında bulunan endüstriyel tip yıkama, kurutma, ütü, katlama ve tünel makinelerine yedek parça ve Camasirhane ve Kuru Temizleme sektorune yonelik kimyasal tedariği için kurulmuştur.

 

Starkim olarak amacımız :

√ Genis ve alternatifli urun seçenekleri.

√ Sürekli ve yüksek kaliteli ürünleri.

√ Rekabetçi fiyatlar.

Starkim Endustriyel olarak kardes kurulusumuz Atlas Handelslonderneming'in Benelux ülkelerinde kazanmış olduğu bilgi birikim ve tecrübelerini siz değerli müşterileriyle paylaşmakta ve her geçen gün pazar payını haklı olarak arttırmaktadır. Kuru temizleme sektöründe kullanılan DOW-PER solvent’i ithal ederek ülkemiz işletmecilerinin kullanımına sunmakla birlikte,Camasirhane kecelerinde Alman Technische Textilien Lörrach GmbH firmasinin ve Italyan Vitesse Srl firmalarinin Turkiye temsilcisidir.

Ürünlerini size en uygun fiyat aralığında sunmaya calisan firmamız, Avrupa ve Turkiye'de tekstil yikama sektorunde uzman kisilerin bir araya gelmesi ile kurulmustur ve siz degerli musterilerimize hizli ve guvenilir hizmet sunmayi amaclamistir.

 

Saygilarimizla